Archiv TV Nova

Jestli patříte mezi ty, kteří mají delší pracovní dobu, než je program zajímavých pořadů na TV Nova, už nemusíte zoufat a nadávat na neúprosný čas. TV Nova myslí i na takové diváky, kteří nemají moc šancí stíhat své oblíbené pořady právě v čas jejich vysílání. Pokud patříte i vy mezi ně, navštivte archiv TV Nova, kde si můžete pustit svůj oblíbený pořad nebo jen jeho díl znovu v čas, který vyhovuje právě vám. Archiv najdete na nova.cz, kde na vás čeká bezpočet pořadů v dobré kvalitě a s časem vysílání, který si zvolíte jen vy.

Archiv televize Nova

V archivu televize Nova naleznete prakticky skoro všechny pořady, které produkovala přímo televize Nova, nebo se na jejich produkci jen podílela. Kromě toho v archivu naleznete i mnoho dalších bonusů, které se do vysílání v televizi neobjevily, takže vám archiv dává šanci vidět víc, než ostatní.

V archivu jsou k vidění hlavně odvysílané díly původních pořadů Novy, kde má každý pořad svou vlastní stránku. Na té se nejen můžete podívat na díly seriálů, ale také si pročíst doprovodné texty, které vás seznámí nejprve s celým seriálem a pak jednotlivě epizodu po epizodě vám řeknou, co se událo nového a co se stane v daném dílu, který právě sledujete. Kromě toho se můžete dočíst o novinkách a připravovaných změnách v seriálech či pořadech. Archiv nabízí i spoustu zajímavostí, sestřihů a rozhovorů s moderátory i herci.

Archiv jako kukátko do zákulisí pořadů

Nova.cz je denně nabitá zajímavými informacemi a pořady. A ty, které nestihnete, si můžete najít právě v archivu, kde o svém oblíbeném pořadu můžete zjistit skutečně vše, od jmen autorů a herců až po realizační týmy.

Poutavou možností je účast v diskuzích u jednotlivých článků a pořadů, protože u každého z nich můžete zanechat svůj vzkaz a diskutovat tak s ostatními uživateli a návštěvníky archivu televize nova.

Veškerá videa jsou veřejně přístupná a snadno dostupná, můžete je sledovat zcela zdarma přímo na vašem počítači pomocí kteréhokoliv internetového prohlížeče. Nepotřebujete ani registraci a vždy si můžete vybrat, v jaké kvalitě si video pustíte, takže se nemusíte bát, že máte příliš pomalý počítač či internet.

Archiv i na tn.cz

Rozsáhlý, spíše na zprávy zaměřený archiv najdete i na tn.cz. Zde je archiv rozdělen do skupin hlavních zpravodajských pořadů z produkce Novy. Snadno tak najdete reportáže z Televizních novin, z Víkendu, Střepin či z pořadu Na vlastní oči. Velké oblibě se také těší archiv z doby, kdy státem vládly prezidentské volby.