TV Fanda

Společnost CET 21 na sebe nenechala dlouho čekat a v odezvě na konkurenční stanici Prima Cool získala licenci k provozu, v pořadí již páté stanice, s názvem Fanda. Jedná se hlavně o tematicky laděnou stanici, jejíž hlavní cílovou skupinou jsou muži všech věkových kategorií. Fanda svým fanouškům přináší hlavně filmy a seriály z žánrů jako jsou dramata, thrilery, dokumenty nebo sci-fi. Samozřejmě nechybějí ani známé a populární kriminálky ze soudobé americké produkce. Na Fandovi se dočkáte určitě i sportovních událostí, hlavně těch domácích a pro české publikum nejpřitažlivější – motosporty, fotbal a hokej.

Přímá cesta k divákovi

Stanice Fanda nevsází na možnost, že diváci chtějí být „hustí“ nebo „cool“. Vsází na jinou kartu, na oddanost týmu a na zábavu a fanouškovství. Právě proto je zvolen slogan „buď fanda!“. A jak jinak být fandou, než tím, že budete koukat právě na stanici se stejným názvem.

Co se oslovení diváka týče, Fanda si zakládá i na jakési internetové gramotnosti a oblibě sledování nejrůznějších webů. A právě u pánů má větší šanci, než u dam, které většinou stejně pracují v domácnosti, nebo řeší své problémy sledováním Ulice nebo Ordinace. Možná se tak rozevírají jakési pomyslné nůžky uvnitř domácností, ale pokud chcete být tím pravým fandou, je pro vás nachystán, vedle televize, rozsáhlý web.

Stanice Fanda i na netu

Každá stanice pod hlavičkou společnosti CET 21 má svůj vlastní web. První nova.cz se brzo rozrostla o tn.cz, který je divákům dennodenně připomínán u zpráv i dalších zpravodajských relací, a ani Fanda není, nemůže být, výjimkou. Na webu najdete vše, co potřebujete, abyste pohodlně mohli sledovat vlastní stanici. Kromě programu právě vysílaných i do budoucna připravovaných programů na stránkách Fandy najdete i reportáže, rozhovory a další poutavá zákoutí, které jsou právě pro chlapy.

Nahotinky, erotika, ale nejen to. Najdete zde zajímavé zprávičky a články o technice, stíhačkách, armádě, motorech, tancích. Zkrátka o všem, o co může zavadit zvídavé oko každého nadšence, každého fandy do techniky, sportu a historie i politiky.

Dostupnost stanice Fanda

Televize Fanda je již od počátku dostupná na všech satelitních platformách, tedy na Skylink, CS Link a také na T-Mobile Televizi a to vše v rámci bezplatných nabídek, ale je dostupný i v placené formě na Digi TV. Vedle toho je Fanda součástí programového obsahu dalších tuzemských kabelových a IPTV operátorů, jako je například UPC Česká republika a Telefónica O2TV). A je již samozřejmostí, že je stanice Fanda dostupná i v pozemním digitálním vysílání na Multiplexu 4.