Farma

Pokud v televizi hledáte něco nového, svěžího a neokoukaného, radujte se. Televize Nova pro své diváky přichystala velkolepou podívanou, která uchvátí svými exteriéry i nápaditostí a originalitou. Celé léto můžete v pohodě trávit doma u televizních obrazovek a být přitom na farmě!

Realityshow Farma

Nová a naveskrz vzrušující reality show Farma je původem ze Slovenska, kde se setkala s obrovským úspěchem a sledovaností. I proto se TV Nova rozhodla vpustit Farmu jako novou rybu do vod českého vysílání. S reality show Farma se můžete pravidelně setkávat od pondělí do čtvrtka a to rovnou v hlavním vysílacím čase na televizi Nova od osmi hodin a dvaceti minut. Ve stejném čase můžete fandit svým favoritům v televizní show v neděli, kdy probíhají vyřazovací duely.

Pořad Farma vás seznámí s dvanácti odvážnými soutěžícími, kteří se utkají na krásné usedlosti daleko od civilizace. Usedlost je statkem, kde se zastavil život snad před sto lety. Není tam totiž ani elektřina, ani zavedená vodovodní síť, nenajdete tam ani klasické postele, natož pak splachovací záchod. To pravé dobrodružství začíná právě na Farmě.

O co jde na Farmě?

Co byste byli schopni udělat pro milion korun českých? Byly byste ochotni nechat se zavřít na celých devět týdnů daleko od civilizace, bez tekoucí vody, bez elektřiny, pohodlné postele, ale také bez telefonu a internetu? Po celou dobu hry plnit farmářské úkoly, sami sobě a týmu obstarávat potravu, starat se o zvířata, vyrábět farmářské produkty jako sýr a další? Přežívat na statku hluboko v horách? Pokud byste po něčem takovém toužili, můžete si to splnit prostřednictvím soutěžících, kteří právě takto budou žít a Nova je u toho bude sledovat, podávat vám nejčerstvější informace a uvádět vás do dění na Farmě. V těchto vcelku nehostinných podmínkách, alespoň pro změkčilé měšťáky, se ukáže pravé -já- soutěžících, které si brzo oblíbíte a budete jim fandit, nebo je zavrhnete pro jejich pokřivený charakter či lenost.

Soutěžící

Na Farmě se seznámíte s několika soutěžícími, kteří více než dva měsíce budou soupeřit o vaši přízeň, o milion korun, ale také o své životy. Farmáři jsou odvážlivci nejrůznějších profesí, ale také věku a charakteru. Každý je jiný, každý má jiné životní zkušenosti a každý do hry přichází se svým vlastním pohledem na svět, se kterým může brzo narazit. Všichni dohromady mají jediný úkol. Přežít pro ně doposud nepoznané podmínky, zvyknout si na každodenní sedláckou dřinu, osvojit si klasické farmářské postupy práce a naučit se žít jako farmáři. Během toho je bude pronásledovat a sužovat hlad, když se dobře nepostarají o svou zvířenu a květenu. Protože zde platí jednoduché pravidlo: co si soutěžící vypěstují, to budou jíst. A ke chlebu vede dlouhá cesta...  

Farmářký web

Pokud opravdu chcete vše, co reality show Farma nabízí, můžete sledovat internetové stránky věnované jen tomuto pořadu Farma. Zde naleznete mnoho užitečných odkazů a informací, které obohatí nejen váš přehled o aktuálním dění na farmě, ale také vás seznámí například s chovem králíků.

Navíc, pokud jste nestihli nějaký díl Farmy, nezoufejte. Můžete se na něj snadno podívat v archivu nova.cz.