Portál Slevy.yoopy.cz

Portál Slevy.yoopy.cz je jedním z mnoha portálů, které nabízejí možnost koupit zboží za levnější cenu, než je normální prodejní cena. Je však v něčem zcela výjimečný. Můžete v něm porovnávat a sledovat slevové nabídky z celé České a Slovenské republiky, a tak si vybrat tu nejlepší slevu právě pro Vás. Nabízíme zboží i služby. Ať již Vás zajímají zlevněné užitkové věci (vysavače, polštáře do auta, deky, brusle,...), atraktivní dovolená (luxusní, odpočinková, v zahraničí, v ČR, v SR, aktivní,..), gastronomické zážitky, a mnoho dalších věcí. Na portálu Slevy.yoopy jsou tyto nabídky rozděleny do kategorií : „jen nové nabídky“, „jídlo“, „sport“, „krása“, „zboží“, „pobyty“, „adrenalin“, „relaxace“, „ostatní“ a „vše“. Díky tomu může zákazník zacílit přesněji své hledání. Je možno i třídit hledání podle místa (Praha, Brno,...). Slevy.yoopy.cz je tedy spíš vyhledávač slev, a můžete si tak na jedné stránce vybrat ze spousty slev různých slevových portálů.

Pro prodejce tento portál (a i mnoho jiných slevových portálů) nabízí atraktivní způsob, jak se zviditelnit, a možnost reklamní kampaně bez rizika tím, že daný prodejce na slevy.yoopy.cz nabídne svůj produkt za sníženou cenu, než je jeho obvyklá cena. Řada firem využívá této možnosti, aby rozjeli v začátcích podnikání, nebo oživili stávající obchod. Pro kupující představují slevové portály zase lákavou možnost, jak ušetřit, anebo jak si dovolit jinak příliš drahé nebo luxusní zboží či služby. Slevy.yoopy.cz ukazují u každé slevy přehledně původní cenu, slevu v procentech, současnou cenu po slevě a čas, za který sleva vyprší. Je to i díky tomu velmi přehledný server s velikou nabídkou produktů a služeb.

Slevy.yoopy.cz jsou odnoží serveru yoopy.cz, který nabízí radu i srovnání uživatelům, kteří hledají zboží na internetových obchodech podle daných parametrů. Tento slevový portál provozuje, stejně jako server yoopy.cz, TV Nova (nebo spíš skupina CET 21).