Tescoma s chutí

Už od roku 2009 každé dopoledne diváky televize Nova čeká pořad Tescoma s chutí. Jedná se o krátký kulinářský pořad, kde se vaření chopí jen ti opravdu zkušení kuchaři a kuchařky, kteří vám ukážou přípravu nějakého poutavého jídla za použití nejnovějších kuchyňských nástrojů značky Tescoma. Celým pořadem Tescoma s chutí diváky Novy provází známá herečka s nepředstíranou kulinářskou vášní Markéta Hrubešová.

Tescoma s chutí

Poprvé se s pořadem diváci mohli setkat na konci května v roce 2009. Hned od začátku se zde diváci mohli seznámit se spoustou praktických rad o vaření, které jim zprostředkovávají uznávaní kuchaři. Tescoma s chutí je pořad plný gastronomických poradců, nových a chutných receptů, mezi kterými samozřejmě nechybějí ani zdravé a rychlé pokrmy.

Výuka i propagace značky

V rámci školy vaření dostanou diváci u obrazovek nejrůznější tipy, kterak se snadno a v rychlosti vypořádat s nejrůznějšími druhy surovin od mas, po houby a zeleninu i mořské plody. V pořadu nechybí ani okénko pro přípravu kvalitního a líbivého stolování, recepty na vyloženě exkluzivní pokrmy a správné vybavení kuchyně.

Jak název napovídá, hlavním partnerem pořadu je firma Tescoma, která se specializuje na vývoj, výrobu a prodej kuchyňského příslušenství, nádobí, hrnců a pánví. Zkrátka všeho, co můžete potřebovat při vaření. Propagace značky přitom probíhá často i velmi nenuceně. Kuchaři a moderátorka zkrátka používá bez jakýchkoliv dalších připomínek vařečky, nože či hrnce právě této značky. A jen občas je pořad věnován nějaké tescomácké novince, kterou právě propaguje nějakým exkluzivnějším receptem. Vždy je daný produkt uveden do role vašeho největšího pomocníka, který šetří čas a nervy. Například nový tlakový hrnec nebo pánev, v jejímž horním patře můžete dusit zeleninu.

Pořad na internetu

Pokud nestíháte vysílání pořadu Tescoma s chutí během vysílacího času, tedy poprvé v rámci Snídaně s Novou a pak samostatně dopoledne, nemusíte si rvát vlasy. Když třeba nevíte, co právě vařit nebo se jen chcete seznámit a přiučit se, každý díl si můžete dodatečně pustit v archivu televize Nova na internetových stránkách archivu.

Kromě toho můžete pročítat na vlastních stránkách pořadu, které dnes ostatně vlastní snad už každý pořad z produkce tv Nova, všechny recepty, se kterými jste se v pořadu setkali nebo které vám unikly.