Informace o Voyo

Pokud rádi sledujete filmy a seriály, ale televizní program a jeho časový rozvrh je tradičně proti vám a zároveň máte rádi pohodlí, nejčastěji u počítače nebo třeba notebooku v posteli, je Voyo pro vás úžasnou možností, jak vše skloubit dohromady. V tomto článku vám rádi poskytneme veškeré informace o Voyo.

Voyo je novátorským (skutečně vtipné přirovnání pro projekt Novy) internetovým serverem, na kterém naleznete skutečně obsáhlý videoportál celé společnosti CET 21. Voyo vám dává skvělou alternaci, pokud potřebujete rychlý a pohodlný přístup k filmům a seriálům, které máte rádi. A co víc, vše jde legální cestou, takže se už nemusíte věnovat složitému shánění a stahování filmů načerno, což je jednoznačně krádeží.

Informace o programu a obsahu

Mohlo by se zdát, že na Voyo najdete jen seriály a filmy, které Nova natáčela, produkovala nebo jen odvysílala. Opak je ale pravdou. Často zde naleznete novinky, exkluzivní filmy, romantické komedie, akční trháky. Kromě toho můžete sledovat i širokou nabídku živých vysílání a videa ze zákulisí populárních seriálů.

Databáze portálu tvoří více jak 1500 titulů, což je jistě úctyhodné. Navíc se databáze stále rozšiřuje. Vedle toho máte plný přístup do archivu TV nova filmů a seriálů

Voyo jako zpoplatněná služba

Na rozdíl od TN.cz, archivu televize Nova a dalších „nováckých“ serverů, je portál Voyo.cz zpoplatněný. Jinými slovy, abyste zde mohli sledovat vyhlédnuté filmy, musíte být platícím registrovaným divákem. Ono je to logické, s počtem filmů a seriálů, které zde najdete, vzrůstá i souhrnná cena autorských práv. Voyo vám tak dává možnost sledovat vše legálně, bez strachu z vězení či vysokých náhrad, které by vám hrozily při pirátském sledování a stahování.

Pokud se stanete členy VOYO, automaticky získáváte neomezený přístup ke stovkám filmů a seriálů (nevyjímaje i doteď neodvysílané epizody). Vše plně bez reklam. Vedle toho získáváte možnost sledovat pomocí počítačů, tabletů, chytrých telefonů a televizí i poutavé živé přenosy, například sportovních utkání.

Toho všeho můžete dosáhnout, pokud si službu předplatíte, přičemž platí, že čím déle chcete předplatit, tím více ušetříte – například za nákup tří měsíců najednou zaplatíte až o stovku méně, než když si předplatíte třikrát jeden měsíc.

Sedm dní s Voyo.cz zdarma

Pokud si nejste jistí, zdali vám bude služba vyhovovat a jestli má pro vás cenu do ní investovat, můžete bez obav vyzkoušet sedmidenní zkušební dobu. Stačí si na stránkách Voyo najet na registraci, zaregistrovat se a hned po tom můžete zapnout sedmidenní zkušební dobu.

Voyo v zahraničí

Skvělé je, že i ze zahraničí můžete sledovat své oblíbené tituly právě tehdy, kdy na ně máte čas. V zahraničí, pokud jste předplatiteli služby Voyjo.cz, můžete sledovat všechny pořady z produkce televize Nova, které mají v popisku pořadu či filmu dodatek "celosvětově". Bohužel ale není možné, pro ochranu autorských práv, sledovat mimo Českou republiku filmové tituly ani živé vysílání TV Nova a také programy ze stanic Nova Sport.

Voyo Cinema

Poslední informací o Voyo, kterou si řekneme, je pár slov o Voyo Cinema. Jedná se o nový internetový portál, který je dceřiným serverem videoportálu Voyo.cz. Cinema každý den přináší šestnácti hodinové vysílání těch nejlepších filmů, které naleznete i na Voyo.cz. Cinema se tak stává vaším domácím kinem, které dostanete jako odměnu, bonus navíc, ke svému klasickému předplatnému.