Zpravodajský kanál tn.cz

Vedle hlavních televizních zpráv provozuje televize Nova také zpravodajský server Tn.cz. Společně se řadí mezi nejnavštěvovanější a nejznámější zpravodajské kanály v Čechách a na Moravě. A právě kanál tn.cz je na českém internetu na vrcholu pyramidy.

TN.cz z podpory samostatnou jednotkou

Zpravodajský kanál na internetu vznikl hlavně pro podporu hlavních i vedlejších zpráv TV Nova. Úkolem tn.cz je hlavně doplňovat a ucelovat informace o hlavních a aktuálních kauzách, nehodách a neštěstích, které se udály nejen na našem území. Stal se vlastně nepostradatelným nástrojem pro doplňování informací o aktuálním dění. Protože ať by realizační tým zpráv TV Nova chtěl sebevíc, nikdy nemůže vtěsnat všechny informace do pár minut, které jsou zprávám vyhrazeny.

Zpravodajský kanál www.tn.cz je ovšem plnohodnotný a soběstačný zpravodajský portál, na kterém naleznete vše, co potřebujete znát. Přináší vám po celý den, ve dne v noci, aktuální informace, ale také poutavé rozhovory, reportáže o kultuře, historii nebo vynálezech a objevech. Server vás může okamžitě seznámit s maximálním množstvím zpráv, a to v nejkratším možném čase. Orientace na internetovém kanálu je snadná a intuitivní, každý článek je přehledně dělený, dokreslený mnohými fotkami a grafikami, nezřídka i videi, které si můžete bez problémů pouštět přímo ve vašem internetovém prohlížeči na stránce článku.

Co najdete na TN.cz

Server je přehledný hlavně díky logickému uspořádání a přehlednému rozdělení do nejrůznějších skupin, ve kterých se brzo zorientujete a snáze tak najdete to, co hledáte. Každý si tedy na www.tn.cz najde to své. Hlavním poutačem a destinací, kam míří snad každý návštěvník, je hlavní skupina – zpravodajství z domova a zpravodajství ze světa. Nechybí ani rozsáhlá sportovní část, kde najdete veškeré reportáže o vašem oblíbeném týmu. TN.cz ale není jen o zprávách, snaží se přinášet komplexní zpravodajství nejen z celého světa, ale ze všech oblastí života. Na své si díky tomu přijdou jistě i ženy, které zde mají také svůj koutek. Kromě toho zde najdete i mnoho zajímavých informací, tipů a nápadů i rad. Zkrátka vše, o čem byste měli být informováni.

Velké oblibě se na tn.cz těší také nejrůznější testy. Hlavně v poslední době jsou pravidelně zveřejňovány testy spotřebního zboží, testy o kvalitě potravin a další informace pro nejširší veřejnost. Kanál tn.cz nabízí i různé online rozhovory na zajímavá témata s odborníky na slovo vzaté, takže se jich můžete zeptat na to, co vás zajímá. V oblibě jsou rozhovory na politická, zdravotní i bezpečnostní témata. A pokud jste unaveni ze všech těch informací a hledáte spíše zábavu, na tn.cz ji také samozřejmě najdete. Existuje zde totiž zábavná sekce, kde najdete mnoho vtipných videí, kuriozit atd. Nebo se pravidelně od osmi hodin večer můžete setkat s nějakou českou osobností a na něco se jí zeptat v online diskuzi.

TN.cz jako pojítko

Velkou výhodou tn.cz je také provázanost se servery nova.cz a dalšími, které provozuje televize Nova. Snadno můžete procházet ze zpravodajského kanálu tn.cz na programy na nova.cz, do archivu pořadů, na server voyo, snadno si zjistíte vše o aktuálních pořadech a připravovaných novinkách, o dění v pozadí TV Nova a mnoho dalšího. A pokud jste nestihli oblíbený pořad, nemusíte si ho rovnou nelegálně stahovat. Nova nabízí ojedinělou a rozsáhlou databázi a archiv svých pořadů.